חדשות

ניצחון על אומוניה ניקוסיה בתחילת מחנה האימונים בקפריסין


השעון נצבע אדום
 
מאת יובל מרון | פתיחה מוצלחת למחנה האימונים, שער נהדר של תורג׳מן העניק ניצחון לעיני כ-3000 אוהדים מקומיים
לאחר שהפועל לאוס מדיה חיפה נחתה אמש בקפריסין, הערב קיימה החבורה האדומה שחורה שלנו ניסוי כלים ראשון במחנה האימונים. במסגרת ההכנה, התארחנו באיצטדיון GSP המיתולוגי(לעיני כ-3000 צופים) למפגש נגד מחזיקת הגביע ואחד ממועדוני הפאר באי השכן, אומוניה ניקוסיה. לראשונה במשחקי ההכנה, כל חמשת הזרים שלנו נכללו ברשימה הפותחת והיוו חלק משמעותי במשחק המסודר והמאורגן, אשר התאפיין בקושי של המארחת לייצר מצבים משמעותיים. בסופו של דבר, לאחר מחצית מאוזנת עם יתרון קל לנו, תורג׳י פרץ את הסכר וחתם את תוצאת המשחק עם בעיטה נהדרת לפינת השער. ביום רביעי הקרוב נמשיך בהכנה כשנתמודד מול אנוסיס נאון פראלימני.
מהלך המשחק:
דקות הפתיחה ניכרו בשליטה אדומה, קווי היה הראשון לאיים על השער כשבעיטה שלו בדקה ה-11 עלתה אל מעל למשקוף. דקה לאחר מכן בעיטה של מלול חלפה גם היא מעל למסגרת. לאחר שתי מצבים קורצים של אומוניה, בדקה ה-32 ממן הניף את רגלו ופספס במעט את השער.
בדקה ה-51 שטיגלץ החמיץ מקצה הרחבה. שלוש דקות חלפו ועלינו ליתרון, התקפת מעבר מהירה שהחלטה בחטיפה במרכז המגרש הסתיימה בבעיטה חדה של תורג׳מן מכ-18 מ׳ שהלכה ישירות לפינה, 1-0 אדום בניקוסיה. בדקה ה-75 קניוק כמעט והכפיל את התוצאה אך השוער המקומי היה במקום. חמש דקות מאוחר יותר לויטה בהצלה נהדרת מנע שוויון.
ההרכב הפותח: אוהד לויטה, דור מלול, אנדריי מירון, ניסו קפילוטו, דינו שטיגלץ, עמית מאיר, לאנדרו סילבה, קוואמי קווי, ניקיטה מוטפאן, חנן ממן ואלון תורג׳מן.
כן שותפו: גל אראל, גידי קאניוק, שובל גוזלן, שגיא דרור, יובל חליבה, דודי טוויטו, ירין סרדל, ראוף ג׳בארין, דודו אלטרוביץ, דניאל בניש