חדשות

דורון אוסידון סיים את תפקידו בהפועל חיפה


לאחר שנתיים כסגן נשיא הפועל חיפה ונציג הבעלים יואב כץ, הפועל חיפה ודורון אוסידון מודיעים כי הצדדים החליטו על הפרדות משותפת לאחר שדורון אוסידון החליט כי הגיע הזמן מבחינתו למצוא אתגר חדש.
הפועל חיפה מודה לדורון על העבודה הנהדרת בשנתיים החולפות בהם המועדון זכה בגביע המדינה, הגיע להופעה באירופה, תוך תצוגות ועונה בלתי נשכחת בליגת העל בעונה החולפת, כאשר לאוסידון היה חלק בלתי מבוטל בהצלחת המועדון.
הבעלים יואב כץ:״ אני מודה לדורון על העבודה לצידי בשנתיים האחרונות
תוך הפגנת נאמנות, מקצוענות, אכפתיות הכל לטובת הצלחת הפועל חיפה, בעונה הטובה ביותר בהיסטוריה של הפועל חיפה,
אני רציתי שדורון יישאר, אך מכבד את החלטתו לעזוב ומאחל לו הצלחה גדולה בהמשך דרכו״.
דורון אוסידון :״זה יום לא קל עבורי, ההחלטה לעזוב את הפועל חיפה, מועדון אליו נקשרתי, לבעלים יואב כץ, לצוות המקצועי, לשחקנים , עובדים, אוהדים, לא היתה קלה. אנשים נפלאים, כולם יחסרו לי, אבל החלטתי להמשיך לאתגר חדש.
אני שמח שבתקופה שלי בהפועל חיפה המועדון רשם הישגים נפלאים_זכיה בגביע המדינה, הגעה לאירופה, עונה נהדרת מבחינה מקצועית וכן ניהולית עם רגעים בלתי נשכחים.
בתקופתי המועדון ידע להביא ספונסרים שצעדו יחד איתנו, האוהדים ליוו אותנו לכל מקום, כולל עשרות אלפי האוהדים שהגיעו למשחקי חצי וגמר הגביע.
אני רוצה להודות לבעלים יואב כץ על ההזדמנות האמון והעבודה המשותפת גם כאשר היו רגעים לא קלים, היתה לנו סך הכל הבנה שהכול לטובת הפועל חיפה . אני בטוח שנהיה בקשר גם בעתיד"