חדשות

כוכבי הצפון


500 אוהדים אדומים, הצפינו עד קריית שמונה לראות את קבוצתם, הפועל חיפה, מנצחת את הפועל קריית שמונה בתוצאה 1:0 ונותרים בלתי מנוצחים לאחר המחזור השישי.

הרבה חששות היו לקראת המשחק, בעיקר בגלל העדרו של עדן בן בסט זכר לפציעה הקשה שנחל מול הפועל באר שבע. בן בסט שידוע כמנהיג, למרות הפציעה, ליווה את השחקנים במהלך כל השבוע באימונים ואתמול לפני המשחק שוחח עם השחקנים ודרבן אותם לקראת המשחק.

הנחישות וההקרבה של האדומים אפשרה להם לבצע מספר פעולות תקיפה בעיקר מאגף ימין בניצוחו של דור מלול שאיים פעמיים על השער בדקות הראשונות .מנגד שובל גוזלן החמיץ הזדמנות בדקה ה-24׳ כשנגח מקרוב לידי השער של שטקוס. השחקנים ירדו למחצית בתוצאה מאופסת.

חיפה פתחה את המחצית השנייה בתנופה, אך לא הצליחה לכבוש עד הדקה ה-69׳ בו עלתה ליתרון 1:0 במהלך כדורגל מבריק. ממן העביר כדור למקסים, שהמשיך במסירה לראדו גינסארי, האחרון במסירת עקב השאיר את הכדור לשיימן שהעביר כדור רוחב מדוד לחנן ממן שכבש מקרוב. היה זה שערו השני ברציפות של חנן ממן, והבישול השלישי העונה לשיימן.

בסיום המשחק חגגו השחקנים כהרגלם מתחילת העונה מול הקהל האדום.

שוער הקבוצה, ארנסטס שטקוס, ושוער נבחרת ליטא, המריא לפנות בוקר על מנת להצטרף למשחקי נבחרתו במסגרת מוקדמות אליפות העולם. הבוקר אמור לטוס ראדו גינסארי חלוץ נבחרת מולדובה לשם אותה המטרה.

המשחק הבא של הקבוצה יתקיים ביום שבת, 14.10.2017, באיצטדיון סמי עופר, בשעה 18:30 מול הפועל עכו. נתראה!

צילום תמונה :פושקו